Дізнайтеся, які дані PokerStars відстежує про ВАС, щоб захистити свої ігри


Дізнайтеся, які дані PokerStars відстежує про ВАС, щоб захистити свої ігри

PokerStars

Минулого тижня PokerStars опублікував блог свого нинішнього керівника відділу ігор Френсіса Лінкольна, який просвітив рідкісне світло на відділ та кроки, які необхідно вжити для того, щоб PokerStars продовжував пропонувати гравцям найбезпечніше місце для гри в онлайн-покер.

Вони самі кажуть, що знають, що деякі гравці намагатимуться обдурити, але його команда з близько 50 експертів, програмістів, аналітиків та колишніх професійних гравців у покер допомагає підтримувати ігри справедливими для всіх та, рекомендують вибирати правильнi казино з бонусами.

Що PokerStars робить, щоб ігри були чесними?

Протягом останніх 20 років PokerStars розробляв і вдосконалював інструменти та можливості для виявлення шахраїв. Вони роблять це, щоб дати своїм гравцям впевненість у тому, що вони добре захищені та грають на безпечному сайті.

Для цього PokerStars збирає різноманітну інформацію про своїх гравців, щоб ефективно виявляти змову, використання кількох облікових записів і використання ботів. Їх можна розділити на чотири типи:

  • Behavioral – як ви взаємодієте з клієнтом PokerStars; час прийняття рішення і спосіб введення (мишка або сенсорний екран)
  • Технічна – IP-адреса та ідентифікатор комп’ютера/пристрою
  • Програмне забезпечення - основна інформація про те, яке програмне забезпечення працює, коли PokerStars відкрито (наприклад, який браузер запущено)
  • Геймплей – доступ до понад 235 мільярдів рук даних

PokerStars також стверджує, що у них є інші способи моніторингу вашої системи, але вони не оприлюднюють їх, оскільки вони «лише допоможуть тим, хто прагне уникнути [...] виявлення».

PokerStars проти допомоги в реальному часі

На даний момент гарячою темою в покері є допомога в реальному часі (RTA), тож що PokerStars зараз робить для боротьби з цією загрозою?

Використання RTA визначено PokerStars як форма використання ботів і суворо заборонене. У зв’язку зі зростанням популярності таких інструментів, PokerStars розробив власну платформу для вимірювання рівня гравця та точності гри на основі власних моделей.

Потім вони використовують це для визначення гравців, які, можливо, використовують RTA, і проводять детальні перевірки їхньої гри, якщо необхідно.

Ця система використовується вже кілька років і використовується разом з іншими методами виявлення ботів і як доповнення до них.

Нарешті, якщо PokerStars підтверджує, що Умови обслуговування були порушені, іншим гравцям, які стали жертвами шахрайства, належним чином відшкодовуються витрати.

Ні, PokerStars не бачить ваш екран

Інша річ, про яку згадується в блозі, це те, що PokerStars не може бачити, що на вашому екрані.

«У нас не було і ніколи не було засобів для захоплення того, що відображається на вашому екрані. Це було б серйозним порушенням конфіденційності, і ми визнаємо, що ми повинні збалансувати інвазивне виявлення з тим, що є морально та юридично допустимим».

Вони також стверджують, що кошти ніколи не конфіскуються легковажно. Натомість будь-яка конфіскація має відповідати «стандартам відповідного регуляторного та місцевого законодавства», вимоги яких PokerStars запевняє, є суворими.

Коротше кажучи, PokerStars кажуть, що ніколи не забирають кошти гравців безпідставно.

Шахраї будуть спіймані

No Way

Завдяки багатству даних, інструментів та досвіду PokerStars щодо лову шахраїв на своєму сайті, це питання часу шахрай буде спійманий.

Окрім забезпечення безпеки та чесності гри, PokerStars зазначає у статті, що її мета – якнайшвидше зловити шахраїв та утримати їх від повернення на autogeek.com.ua.

ТАКЖЕ СОВЕТУЕМ

    Template not found: /templates/SoftEye/relatednews.tplTemplate not found: /templates/SoftEye/relatednews.tplTemplate not found: /templates/SoftEye/relatednews.tplTemplate not found: /templates/SoftEye/relatednews.tpl
Внимание!Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироватьсялибо войти на сайт под своим именем.
ИнформацияПосетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
c688f876fe9c653e83ae76eff2ef8167